Kadınlar Erkeklerde Ne Arar?


Biz Kadınların görünüşlerimiz nasıl farklıysa tercihlerimiz de farklıdır. Ancak hemen her kadının standart beklentileri var. Sevdiğimiz, ilişkide olduğumuz adamın sahip olmasını hayal ettiğimiz özellikler.

 

Bir kadının bir erkekten etkilenmesi ve benimsemesi in önemli gördüğü noktaların neler olduğunu biliyor musunuz?

1. Zeka

Zeki insanları kim sevmez ki? Ancak kadınların erkeklerde en tahammül edemediği şeylerden biri zeki olmamalarıdır.Hızlı problem çözebilen ve sorun çıkartmak yerine çözüm bulabilen erkekler kadınların her zaman gözdesi olmuşlardır.

Eğer zeki bir adam ile karşı karşıyaysanız, size çoktan etkiledi demektir.

2. Kuvvetli Hisler

İnce ruh biz kadınların önem verdiği bir başka nokta. Sert, güçlü ve kaba görüntüsünün altında ince bir ruha sahip olan bir erkek karşısında hemen her kadın etkileniyor. Küçük sürprizler yapabilen, kadının önem verdiği detayları gözden kaçırmayan, belli tarihleri, belli dönemleri aklında tutabilen erkekler kadın gözünde hep artı bir puanda demektir.

3. Bakımlılık

Kendine özen göstermeyi kendine ve karşısındakine olan saygı olarak düşünen biz kadınlar bakımlı bir erkek gördüğümüzde hayranlıkla bakakalıyoruz. Bir kadın için öncelik temizlik elbette. Ter kokan, kirli giysiler ile gezen, saçı başı birbirine karışmış bir erkekten çok fazla etkilendiğimiz söylenemez. Elbette bahsettiğimiz bir kadın kadar süslü ve bakımlı bir erkek değil. Ancak görüntüsüne özen gösteren bir erkek her zaman bir puan önde.

4. Ahlak

“Adam gibi adam” tabirini çok kullanıyoruz. Ne demek istiyoruz bununla? Nerede nasıl davranması gerektiğini bilen, ağzı bozuk olmayan, en azından bizim yanımızda sürekli küfür etmeyen, ailesi ile iyi ilişkileri olan, parasını kendi kazanan ve gerektiği gibi harcamayı bilen, düzeyli, dürüst adam. Hayat hakkında kararlarını verememiş ve yerini bulamamış adamalr kadınların çok fazla tercih ettiği adam türüne uymuyor.

5. Güvenilirlik

Her ne kadar erkeklere güven olmaz diye düşünsek bile aslında gerçekten güveneileceğimiz, kişilikli olduğuna inandığımız erkekler giriyor hayatlarımıza. Ve işte böylesine güvenebileceğimiz bir erkek olduğundan ondan kopmamızda kolay olmuyor. Bunun yanında güvenilir erkekler eş veya sevgililerinde sadakat gösterdiklerinde digger kadınlar tarafından da inanılmaz çekici bulunuyorlar.

6.Nezaket

Nazik erkekler çok fazla abartmadıkları sürece rabbet görürler. Eğer karşısındaki kadını etkilemek adına ekstra bir çaba harcıyorsa o zaman işin tadı kaçabilir. Ancak kadınlar erkeklerin kibar davranışlarından ve düşünceli olmalarından çok etkileniyorlar. Birlikte bir ortama girdiğinde erkeğin ona karşı davranışları da çok önemli bir kadın için. Kadını rencide eden, kalabalıkta veya yalnız olduklarında ona kaba davranan bir erkek asla tercih edilecek bir erkek kategorisine giremiyor.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: