Seksten kaçan bir erkeği sevişmeye nasıl ikna edersiniz?


Eşiniz kovalamaktan yorulduysa ve buna hiç niyetli görünmüyorsa ne yapmalısınız?

Şunu bilmemiz gerekiyor ki erkekler için zaman zaman cinsel isteği kaybetmek normal bir durum. Onu geri kazandırmaksa elimizde! Bugüne dek hemen hemen her sevişmeyi eşiniz başlattıysa, biraz zorlanacaksınız, ama minik seks oyunlarıyla sevişmeyi başlattığınızda emin olun, daha çok zevk alacaksınız.

Çekingenliği bir kenara bırakmayı öğrenmelisiniz. İstekli olduğunuzu göstermek, karşı tarafı da ateşleyecektir.

Giysiniz seksapelinizi yansıtsın

Erkekler, kadınlara göre görsellikten daha fazla etkilenip uyarılabiliyorlar. Ne giydiğiniz, nasıl oturduğunuz, bakışlarınız onu baştan çıkarmak için önemli. Örneğin üzerinizdeki mini elbisenin içinde seksi iç çamaşırınız kendini belli etmeli. Oturuşunuza seksapel katmayı ihmal etmemeli, eşinizin gözlerinin içine uzun bakışlar fırlatmalısınız.

İç gıcıklayıcı bir parfüm, seksin en güçlü ateşleyicisidir. Rüzgarınızın güzel bir etki bırakması için parfümü tüm vücudunuza yayarak sürün. Ancak eşinizin eve girmesine az zaman kala değil, daha önceden sürün ki, keskinliği azalsın.

Bu gece sevişmeye kesin kararlıysanız, işe güzel bir yemek hazırlamakla başlayın. Ancak yemeği siz de eşiniz de fazla kaçırmamalı. Zira yemek sonrası üzerinize bir ağırlık çöküp de uyku basınca, bütün gün kurduğunuz ateşli gece hayalinizin suya düşmesi işten bile değil.

Yemekten sonra loş bir ortam yaratın. Eşiniz kokuya karşı duyarlı biriyse, kokulu mumlar yakın. Fonda hafif bir müziği es geçmemelisiniz. Tüm bunlar, sizin her şeyinizle seks istediğinizin sinyallerini verecek karşı tarafa.

Kışkırtıcı tensel temas

Tensel temasa, onun vücuduna hafifçe dokunarak, okşayarak başlayın. Ayak parmağınızın ucuyla ayaklarına dokunmak, işaret parmağınızı kulağının çevresinde ve arkasında yavaşça gezdirmek, yüzünüzü ona yaklaştırarak, nefesinizi hissetmesini sağlamak tahrik edici olabilir.

Tamamen çıplak olmaktansa yarı çıplaklık ya da giyinik bir halde kıyafetin altından tensel temas her zaman daha erotiktir. Gömleğini tamamen çıkarmak yerine üstten bir ya da iki düğmeyi açık bırakmayı tercih edin. Aynı durum sizin giysileriniz için de geçerli.

Bugüne dek iyi giden bir seks hayatınız olduysa, eşinizin erojen bölgelerini tanıyorsunuzdur. Ya da yenilerini keşfetmek niyetindeyseniz elleriniz bu arayışınıza cevap bulacaktır. Boyun, omuzlar, kulak memesi, dudak köşesi, göğüs, minik öpüşlerinizi kondurabileceğiniz hassas bölgeler. Saçlarınızı göğsünde gezdirmeyi deneyin bir de. Bazı erkekler, sesten de tahrik olabilirler. Kulağına yavaşça erotik sözler fısıldamaktan çekinmeyin.

Tahrik edici bir film

Henüz amacınıza ulaşmadıysanız, içinde tahrik edici sevişme sahneleri barındıran güzel bir film seçin. Tabii ona filmin içeriğinden bahsetmeyin. “Hadi, film izleyelim” teklifinde bulunun sadece. Wayne Wang imzalı “The Center of the World” adlı filmi size bu konuda yardım edebilir.

Unutmayın, sevişmeyi başlatmanın bin yolu varsa, en önemlisi, onu karşı tarafa hatırlatmayı sağlayacak yolu bulmak! Yüzde yüz samimiyet varsa, küçük bir bakış bile yeterli aslında.

Yorgun olmak, stresli günler geçirmek seksten uzaklaşmanın en basit nedenleri. Bunlar sıradan ve geçici evreler olarak kabul ediliyor. Eşinizle aranızda böyle bir durum varsa, gerçekten büyük bir sorun olmadığı konusunda içinizi rahat tutun.

Ancak düzenli bir seks yaşamınız varken, eşiniz aniden ve hiçbir neden olmadan sekse ilgisini yitirdiyse, çabalarınız sonuç vermiyorsa ve sekssiz geçen süre altı ayı buluyorsa, temelde yatan bir tıbbi problemden şüphelenmelisiniz. Problem bir süre devam eder ve eşinizle bundan kaynaklanan tartışmalar başlarsa, bir danışmanla görüşüp, konuyu nasıl açacağınız konusunda destek isteyebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: