10 Seks Söylentisi


Erkekler kadınlardan daha fazla mı seks yapmak ister? Ayrılıklar her zaman seks yaşamının kötü olmasından mı kaynaklanır? Sizinle seks yapmaktan keyif alıyorsa bu sizi gerçekten sevdiğni mi gösterir? iVillage’in seks uzmanı Tracey Cox, doğru olduğunu düşündüğümüz 10 seks söylentisi ve gerçekleri açıkladı.

Erkekler Kadınlardan Daha Çok Seks İster

Yanlış. Kadınların seksten daha çok önem verdikleri ev işleri, çocuklar gibi yapılacaklar listesi yoğun olduğu ve bunları yaparken yoruldukları için sanki hep erkekler seks istiyor gibi görünür. Ayrıca, hormonlarımız ayda birkaç gün daha çok seks istememize neden olur. Kadınlar erkeklere göre daha fazla duygusal isteğe, ilgiye ihtiyaç duyarlar. Mekanik değildirler.

Güvenilir Bir Aşıksanız, Herkesi Nasıl Memnun Edeceğinizi Bilirsiniz

Sekste uzman olmanız ve daha önce birçok ilişkinizde yatakta iyi olmanız elbette güzel. Bu durumda teknik olarak herkesi memnun edebiliyor gibi görünüyorsunuz. Buna rağmen, aşığınızla yapacağınız seks hepsinden daha iyi olabilir. “İyi seks” beyin ve genital yolla algılanandır.

Afrika Kökenli Erkeklerin Cinsel Organları Büyüktür

Bu konuda bugüne kadar birçok şey yazılıp çizildi ama şimdi söyleyeceklerimiz bu konuya nokta koyacak. Bu doğru! Afrika kökenli erkekler büyüktür, dolayısıyla cinsel organları da büyüktür. Bir araştırmaya göre Asyalı erkekler en küçük, Afrikalı erkekler en büyük penise sahiptir.

Mutlu Çiftlerin Seks Hayatıda İyidir

Doğru. Sürekli tartışan, birbirini kıran ancak yine de her gece aynı yatağı paylaşan bir çift biliyor musunuz? Hayat hepimizi baskı altında tutabilir ancak mutlu çiftler çoğunlukla seks hayatları eğlenceli çiftlerdir. Ancak bu konuda kimse ser verip sır vermez dolayısıyla bu konuda söylenen her şey bizim bakış açımızdan başka birşey değildir.

Mutlu Çiftlerin Seks Hayatıda İyidir

Doğru. Sürekli tartışan, birbirini kıran ancak yine de her gece aynı yatağı paylaşan bir çift biliyor musunuz? Hayat hepimizi baskı altında tutabilir ancak mutlu çiftler çoğunlukla seks hayatları eğlenceli çiftlerdir. Ancak bu konuda kimse ser verip sır vermez dolayısıyla bu konuda söylenen her şey bizim bakış açımızdan başka birşey değildir.

Erkekler Her Kadınla Olabilir

Bu genellikle doğrudur ancak her kadınla seks yapamayan erkekler de vardır. Tüm erkeklerin her zaman her kadınla birlikte olabildiği çok gerçekçi değil.

Aldatan Erkek Size Aşık Değildir

Yanlış. Eşiniz ya da sevgilinizin sizi aldatması, kesinlikle sizi sevmediği anlamına gelmez. Sevmemiş de olabilir ancak nedenini öğrenmeden tek taraflı düşünmeniz doğru olmaz.

Kadınlar Seks Oyunları Sevmez

Kadınlar seks oyunlarını sever ancak şiddet içerenleri değil romantik oyunları tercih eder. Her kadın farklıdır ancak hepsinin hoşlandığı şey romantizm ve tutkudur.

Çoğu Kadın Orgazm Olmuş Gibi Yapar

Kadınların çoğu orgazm olmakta zorlanıyor veya olmuş gibi yapıyor. Çoğu kadın kendi kendini tahrik ederek, hayal kurma ya da masturbasyon yoluyla orgazm olabiliyor. Orgazm sorunu erkeğin cinsel organının büyüklüğü ya da vücut özellikleriyle ilgili değil. Orgazm olmayı kolaylaştıran kilotis dışardadır içeri de değil, bazı kadınlar bu nedenle ilişki sırasında orgazm olmakta zorlanır. Doğrusu, bazı kadınlar seks oyunlarına iştirak etmel, ilişki sırasında hayal gücünün yardımıyla kendini duruma kaptırmalıdır.Eski moda kilitoris orgazmları da iyidir ancak birlikte orgazm olma ve uygulanabilir olmaktan uzaktır.

Erkekler Her Zaman Sekse Hazırdır

Söz konusu erkek 17 yaşında ve ilk kız arkadaşıyla flört ediyorsa bu onun için doğrudur. Ancak erkekler 7/24 seks düşünmezler ve seks hazır olmazlar. Özellikle iş hayatında aktif olan erkekler her zaman sekse hazır değildir. Hayat baskısı onu ve tabi ki sizi seks düşünmekten ve yapmaktan alıkoyar. O siz her istediğinizde seks yapmaya hazır olamaz, ona yardımcı olmanız, seksi hatırlatmanız gerekebilir.

Reklamlar

2 Yanıt

  1. hayatımız yalan bari yaşamaya çalıştığımız seks hayatımız yalan olmasaydı

  2. […] View the original article here […]

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: