Ön Sevişme


Tüm canlıların doğası gereği cinsellik zevk alınarak yaşanmalıdır. İkili ilişkilerde kadınlar ve erkekler de seks yaşamlarında mutlu olmak için seksi zevk alarak yaşayabilmeli. Daha fazla zevk alınabilmesi için elbette seksin teknikleri uygulanarak önsevişmeyi gerektiği sürede gerçekleştirmeli.

Yaygın görüş önsevişmenin daha çok kadınlar için gerekli olduğu yönündedir. Oysa erkekler de en az kadınlar kadar önsevişmeye ihtiyaç duyarlar. Sekse başlamadan önce çiftlerin bir takım teknikler uygulayarak birbirlerini hazırlamaları gereklidir.

Peki neler yapılmalı? Bu konuda önerilerimizi dikkatle okumanızı öneririz. Cinsel yaşamında mutlu insanlar hayatlarını da mutlu ve başarılı sürdürürler.

Masaj

Hem erkekler hem de kadınlar için en önemli önsevişme taktiği masajdır. Sizde partnerinize uyarıcı etkiye sahip hafif dokunuşlarla masaj yaparak önce partnerinizin tüm yorgunluğunu alıp gevşemesini sağlayabilirsiniz.

Vücudun belirli noktalarına yapacağınız etkili dokunuşlar ile yakın temas sağlayabilirsiniz. Saçlar, ayaklar ve kalçalar başlangıç için en uygun noktalardır. Yine boyun ve omuz bölgelerine hafif dokunuşlar ve öpüşlerinizle heyecanı artırmaya başlayabilirsiniz. Hareketleriniz ve dokunuşlarınızda hafif olmaya özen gösterin aksi takdirde canını acıtarak büyülü havanın bozulmasına neden olabilirsiniz.

Sevişmek istediğinizde sevgilinizi ya da eşinizi sevişmeye hazırlayabileceğiniz en iyi yöntem masaj olduğuna göre partnerinizden size masaj yapmasını isteyerek de onu tahrik edebilirsiniz. Emin olun partneriniz size dokundukça hem sizin hem onun heyecanınız artacak ve sevişmeye hazır olacaksınız.

Erotik film

Erotik film izleyerek de sevişmeye hazır olabilirsiniz. Hem erkekler hem de kadınlar erotik görüntülerden hoşlanırlar. Partnerinizi sekse hazırlamak için siz de erotik bir filmi birlikte izlemeyi deneyin, böylece keyifli anları başlatabilirsiniz.

Vur kaç oyunu

İstekli bir öpücük kondurup sonra da kaçamak davranışınız ile de ne kadar tahrik edici olduğunuzu keşfedebilirsiniz. Küçük oyunlar seks yaşamınıza renk katacaktır. Partnerinizin beklemediği anlarda kondurduğunuz öpücük ve küçük dokunuşlarınız ile yaklaşıp karşı taraf sevişmek istediğinde kendinizi geri çekebilirsiniz. Sevişmeyi sonraya ertelemek onun heyecanını artıracaktır.

Öpüşme

Seksin vazgeçilmezidir öpüşme. Yalnız öpüşmeyi de iyi bilmek gerekir. Doğru tekniklerle öpüştüğünüzde partnerinizi tahrik etmeyi başarabilirsiniz. Öpüşme sırasında nefes alış verişlerinizin birlikte olması, aynı zamanda hassas bölgelere yapacağınız dokunuşlar ve partnerinizin gözlerinin içine bakışlarınızın etkileyici olması son derece ateşleyicidir.

Yarı çıplaklık

Evde partnerinizin yanında yarı çıplak olmanız, onu harekete geçirebilir. Üstelik sabırsızla birleşmeye geçmek isteyebilir. Siz de küçük oyunlarla bu süreyi uzatarak onu daha fazla tahrik edebilirsiniz. Giysilerinizi tamamen çıkarmasını nazik ve eğlenceli oyunlarınızla geciktirebilirsiniz. Böylece hem siz hem de partneriniz istediğiniz seviyede tahrik olacak ve sevişmeyi zevk alarak yaşayacaksınız.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: