Cinsel Sorunlar İçin Schisandra Çileği


Hormonlu ürünlerin neden olduğu cinsel fonksiyon bozukluklarına karşı Schisandra çileğinin tedavi edici etkisinin bulunduğu açıklandı.

Genetiği Değiştirilmiş Organizma (GDO) içeren destekleyici sağlık ürünleri ve diğer hormonlu ürünlerin meydana getirdiği cinsel fonksiyon bozukluklarına karşı ‘Schisandra Çileği’nin tedavi edici etkisinin bulunduğu açıklandı.

NORE Türkiye Distribütörü Gökhan Sonbahar, “Avrupa’nın en çok satılan yardımcı cinsel sağlık ürünü NORE’nin içeriğinde bulunan, ‘Schisandra Çileği’, taşıdığı adoptogen sayesinde cinsel isteksizliği en düşük seviyeye çekerken, GDO’lu ürünlerin yol açtığı vücut hasarlarını da tedavi ediyor. ‘Schisandra Çileği’nin bu özelliği Hollanda ve Belçika’da yapılan bilimsel araştırmalarla kanıtlandı’’ dedi.

Vücudun sistemik ton dengesini geliştirmek ve korumak için konsantrasyon ve dikkat açıklığı sağlayan bir adaptogen içeren ‘Schisandra Çileği’nin antik Hindistan ve Çin’de yüz yıllardır bilindiğini ve cinsel isteksizliğin önleyicisi olduğunu kaydeden Gökhan Sonbahar, “Schisandra Çileği’nin Genetiği Değiştirilmiş Organizma (GDO) içeren ürünler ve diğer hormon katkılı ürünlerin vücutta meydana getirdiği organ küçülmesi, kısırlık ve cinsel isteksizlik gibi rahatsızlıkların tedavisinde de yarar sağlayan bir etkisi vardır. ‘Schisandra Çileği’, özünde bulunan ‘Adaptogenic’ bitki özü ve ‘Endokrin’ hormonu sayesinde bağışıklık sistemini dengeler ve düzenler. Bu adaptogen ve hormon, vücutta fiziksel, kimyasal veya biyolojik maddeler dâhil birçok strese karşı direniş gücünü artırır’’ diye konuştu.

İthal ürünlere dikkat

Dünya üzerinde GDO’nun zararlarını kanıtlayan çok sayıda bilimsel çalışmanın mevcut olduğunu öne süren ve en son Rusya’da yapılan ve de sonuçları raporlar ile kayıt altına alınan deneylere göre, GDO’lu mısırla beslenen farelerin 3, 4 nesil sonra üreme yeteneklerini kaybettiğinin tespit edildiğini belirten NORE Türkiye Distrübütörü Sonbahar şunları söyledi: “Piyasada özellikle internet üzerinden ya da tezgâh altı tabir edilen kaçak yollarla satılan, cinsel gücü artırmada destekleyici olarak kullanılan Uzakdoğu menşeli pek çok no-name ürün, içeriğindeki GDO’lu maddeler nedeniyle insan sağlığı açısından büyük sakıncalar taşımaktadır. Ancak tamamen bitkisel formülü ile bu alanda başarısı Hollanda ve Belçika’da yapılan bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış, Avrupa’nın önde gelen yardımcı ürünü NORE, içeriğindeki ‘Schisandra Çileği’ sayesinde, hormonlu ve GDO’lu ürünlerin yol açtığı cinsel fonksiyon bozukluklarını önleyerek, sağlıklı bir cinsel hayat imkanı sunmaktadır.”

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: