Sizden Bir Şeyler mi Saklıyor?


Kimi zaman erkek arkadaşınızın sizden bir şeyler sakladığını düşünüyorsanız, onu yakın takibe almanızda fayda var. Eğer şüpheleriniz yoğunsa, hareketlerini inceleme zamanı gelmiş demektir.

Boğazı kuruyorsa

Sizden bir şey saklamak onu sinirli bir insan haline getirir. Vücudu da buna bir tepki vererek panik durumuna geçer. Sırrı ortaya çıktığı takdirde kendisi için önemli olan bir şeyi kaybedeceğinden korkar. Araştırmalar , böyle bir durum karşısında yemek borusu kasları kasılmaya başladığı için boğazının kuruyacağını gösteriyor. Konuşma esnasında çok fazla yutkunması, boğazını gevşetme isteğinden kaynaklanır. Bu gerçekleştiğinde hangi konuya değindiğinize dikkat edin. Bu, size sırrının neyle ilgili olduğu konusunda ipucu verecektir.

Daha fazla sevişmek istiyorsa

Sevgiliniz her zamankinden fazla istekli olabilir. Ama yine de seks isteğinin birdenbire artması, bir şeylerin ters gittiğinin de işareti olabilir. Bir şeyler saklayan bir erkek konuşup duygusal bir bağ kurmaktan çekinir çünkü sakladığı şeyi ağzından kaçıracağından korkar. Bunun yerine, sizi sevdiğinden dolayı, sizinle fiziksel temas kurarak boşluğu doldurmayı amaçlar. İlişkinizdeki nişanlanma gibi ani bir değişiklik de sevgilinizin seks dürtüsünü etkileyen birçok etkenden biri olabilir. Bu yüzden, yaptığı açıklamaları göz ardı etmeden bir çıkarım yapmayın.

Çok fazla detay veriyorsa

Erkek arkadaşınızın size gün içinde nerede olduğu ve ne yaptığıyla ilgili tonlarca bilgi vermesi sizi yanıltmasın. İlk başta bunun sebebinin çok dürüst olması olduğunu düşünebilirsiniz. Ama asıl neden kendisini koruma isteği olabilir. Erkek arkadaşınız size bir şeyler anlatırken hikayeyi çok fazla detayla süslüyorsa, bunu bir uyarı işareti olarak algılamanız gerekebilir. Özellikle bir şey anlatırken birden durması, daha fazla detay bulmaya çalıştığının işareti olabilir. Düşünün, siz ona bir şey anlatırken, barmenin adı veya duvarların rengi gibi, çok fazla detaya giriyor musunuz? Hayır çünkü böylesine önemsiz şeyleri aklınızda tutmuyorsunuz.

Elleri ceplerinde duruyorsa

Onun sizden bir şey sakladığından şüphelendiğinizde elleriyle ne yaptığına çok dikkat edin. İnsanlar bir şey sakladıklarında ellerini görülmeyecek bir yere koyarlar ya da vücutlarının belirli yerlerinde dolaştırırlar. Örneğin konuşurken ellerini boynuna koyduğunda yanlış bir şey yaptığının bilinciyle kendisini rahatlatmaya çalışıyor diyebiliriz. Sizi yine de uyaralım: Bazı erkekler doğal olarak bir duvara yaslanıp durmayı tercih eder. Bu, erkek arkadaşınızın da rahat olduğu bir pozisyonsa hemen onun yalancı bir erkek olduğu kanısına varmayın. Kısacası şüphelenmeden önce onu iyi tanıdığınızdan emin olun.

 

Reklamlar

Bir Yanıt

  1. Neden hep erkekLer üzerine yazıyorsunuz neden kadınlarında nasıl ne yaptıklarını veya baska sekillere girdiğini söylemiyorsunuz emınım bunu yayınlayan ve yazan kısı bır bayan her kımse lutfen bu yorumumu dıkkate ve cıddıye alsın ıyı günler.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: