Erkeklerde Cinsel Estetik


Penis büyütme estetik ameliyatı nasıl yapılıyor?

Prof.Dr. Halim Hattat: Uygulanabilen bir çok yöntem var. Operasyon öncesi kişiye, ne kadar uzunluğa ya da kalınlaşmaya sahip olabileceği anlatılır.

Ameliyatla iki-üç cm. uzama elde edebiliyoruz. Sonrasında dokunun yeniden büzüşmesini engellemek için ağırlık egzersizleri yanında kalça bölgesinden alınan yağ dokusu ya da suni dokular kullanılıyor.

Yüzde yüz kalın hale getirebiliyoruz. Yine de mümkün olduğunca müdahaleden kaçınmak gerekir. Sertleşme problemi olan kişilerde çeşitli tiplerde penil protezler kullanılarak sertleşme problemi giderilir.

Erkekler neden cinsel estetik ihtiyacı duyuyor?

Prof.Dr.Halim Hattat: Erkeklerin bu konuya çok önem vermelerinin sebebi, bunu bir erkeklik, güç ve cinsellik simgesi olarak görmeleridir.

Özellikle cinsel deneyimleri sırasında yaşadıkları kötü bir anıdan etkilenmiş kişilerde bu durum bir takıntıya dönüşebiliyor. Kadının daha çok uyarılacağı ve tatmin olacağı zannediliyor. Bu yönüyle doğru olanı öğrenebilmek için uzman bir doktor ile görüşülmesi gerekmektedir.

Uygun olan vakalarda penis büyütme operasyonları gayet mantıklı ve uygulanan bir yöntemdir. Biz bu operasyona karar vermeden önce kişilerin psikolojik ve fizyolojik koşullarını inceliyoruz. Karar verilip operasyon uygulanan hastalar sonuçlardan son derece memnun kalıyor

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: