Erkeklere çekicilik kazandıran 10 küçük kusur


Daha çok erkeklerde görülen kimi kusurlar var ki, kadınlar açısından bakıldığında inanılmaz bir cazibe odağı olabiliyor. Listemizi bir gözden geçirin bakalım sizde bunlardan en az biri var mı?

Nedendir bilinmez kadınlar R’leri söyleyemeyen erkekleri çok sevimli buluyorlar. Sevimlilik ise kimi kapıları açacak manalı bir anahtara dönüşebiliyor.

Herhalde utangaç adam türü tükenmekte olduğundan, kadınlar bu türün son örnekleriyle karşılaştıklarında hayallere kapılmaktan kendilerini alamıyorlar.

Kadınlar yumuşak elli erkeklerden hoşlanmıyorlar. Çünkü o zaman kendi yumuşaklıklarının farkına varamıyorlar. Eldeki sertlik kendilerini yanınızda güvende ve kadın gibi hissetmelerini sağlayabiliyorlar.

Her kadın potansiyel bir anne olduğundan, sakar erkekler de garip bir şekilde kadınlara sevimli geliyor. Ama tabii sakarlık meselesinin hayati tehlike içerebileceğini akılda tutup ölçüyü kaçırmamak gerekiyor.

İlginçtir, yakışıklı olmasa bile yanındaki güzel kadın erkeğin cazibesine cazibe katıyor. Galiba kadınlar birbirleriyle rekabet etmeyi seviyorlar…

Araştırmalar kadınların tutkulu erkeklere bayıldıklarını gösteriyor. O tutkunun bir gün kendilerine yönelebileceği ihtimali gerçekleşmese bile kadınlardaki bağlılık genii provoke ediyor…

Ütüsüz gömlek, bakıma muhtaç erkeğin, dolayısıyla muhtemel bir yuvanın habercisi gibi görülüyor. Bu bilgiden yararlanırken dikkatli olmakta fayda var. Yerine getiremeyeceğiniz vaadlerde bulunmayın.

Aşırı dozda kıskançlık kadınları kaçırıyor. Ama ölçülü olduğunda sahiplenildiklerini hissediyor ve bundan büyük bir haz duyuyorlar…

Her kadın potansiyel bir anne olduğundan, sakar erkekler de garip bir şekilde kadınlara sevimli geliyor. Ama tabii sakarlık meselesinin hayati tehlike içerebileceğini akılda tutup ölçüyü kaçırmamak gerekiyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: