Zayıflamak isteyen tembellere etkili yöntemler


Powerplate: Vücudu sıkılaştırıyor

Spor yapmayı zaman, irade, isteksizlik gibi farklı nedenlerle alışkanlık haline getiremeyen, ancak ihtiyaç hissedenler için sunulan seçeneklerden biri powerplate. Spor, fitness, sağlık, güzellik, fizik tedavi ve anti-aging merkezlerinde kullanılıyor.

Bir antrenman sistemi olarak piyasaya çıkan cihazın, şimdilerde kozmetik ve fitness amaçlı kullanımı yaygın. Günde 10 dakika ayırmanız yetiyor. Tüm vücuda güçlü titreşim uygulayarak kasların çalıştırılması sistemine dayanıyor. Titreşim, kaslarda birbirini takip eden istem dışı kasılmalar meydana getiriyor. Kaslar saniyede 35 kez kasılıp gevşiyor. Bu hareketler, tendonların da gerilmesine yol açıyor. Karın içi, omuriliği çevreleyen kaslar ve hatta yüz kasları bile harekete geçiyor. Kaslar kısa zamanda güçleniyor. Zamanla dokular sıkılaşıyor, selülitler azalabiliyor.

Vücutta sıvı birikimini engelliyor, biriken sıvı varsa atılmasına yardımcı oluyor. Serbest yağların parçalanmasını hızlandırıyor. Dokuların sıkılığını arttırıyor. Kan dolaşımını düzenleyip, kemik erimesi bozukluklarının düzeltilmesine katkı sağlıyor.

Haftada 2 veya 3 gün ve en az 1 ay boyunca antrenman yapıldığında, vücuttaki güçlenme ve sıkılaşma hissedilir hale geliyor. Ancak ulaşılan formu korumak için dönem dönem cihaza veya kas güçlendiren başka tür sporlara devam edilmesi öneriliyor.

Hypoxi Training: Yağ yakıyor

Çeşitli bölgelere yönelik dört aletten oluşuyor. Sıkılaşma ve lenf drenajı işlevini yerine getiren hypoxi’nin vakumlama işlemi için özel geliştirilmiş bir giysisi var. Baş dışarıda kalacak şekilde giyiliyor. Vakumlama sistemiyle hafif tempoda spor yapan kullanıcılarının kan dolaşımını sorunlu bölgelere çekiyor. Yağın istenen bölgede yakılmasını sağlıyor. Karın çevresi, göbek, kalça ve basen gibi spor yapılsa dahi incelmeye dirençli bölgelerde kullanılıyor.

LPG: Selülit tedavisi

Alanında en önemli gelişmelerden biri sayılıyor. Uygulandığı bölgelerde kan dolaşımı ve lenfatik dolaşım artırıyor. Deriye esneklik kazandırıyor. Deriden kasa kadar tüm cilt altı dokuların yeniden şekillendirilmesinde kullanılıyor. Haftada 2-3 kez olmak üzere, toplam 16 seans uygulanıyor. Selülit tedavisi, vücut kontür düzeltmeleri ve lokal inceltmeler, sarkık derinin elastikiyetini artırma, liposuction sonrası iyileşme sürecini hızlandırma ve düzensizlikleri ortadan kaldırma amacıyla kullanılıyor.

QQN: Pasif jimnastikle form

Masajlı yatak ve sauna etkisi bir arada. Herhangi bir fiziksel uğraşı veya efor sarf etmeden, pasif jimnastikle forma girmeye yardımcı oluyor. Giderek artan ısı sayesinde vücuttan fazlalıkların atılmasını kolaylaştırıyor. Kan dolaşımını düzenliyor, vücutta biriken toksinlerin atılmasını sağlıyor. Sauna etkisi vücudun fiziksel dayanıklılığını artırıyor. Kısacası kullanıcı aslında dinlenme pozisyonundayken metabolizmasını hızlandırarak kalori yakmasını sağlıyor.

Reklamlar

4 Yanıt

  1. pay per click marketing. but if the

    content present in article is of high quality, you can take advantage of various benefits and some of them are discussed below:websites containing high quality content are visited frequentlyit is a common sense that high quality content grabs more view…

  2. misidentify your keyword your content won’t get

    seen by the people your crafting your message for.so master these steps for how to do a blog post that gets ranked by search engines.pick the right keyword – high demand keywords are searched more than 1,000 times both globally and

  3. business has, the more leads they have.e-commercegoods

    or services are sold directly to the customers. these are usually business or company websites that has their product on display so that customer can directly purchase the products from them.and this is how internet marketing is done:one-to-one approac…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: