Dolgun kadınlar yatakta daha iyi!


Yapılan araştırmalara göre, vücut hatları kıvrımlı kadınlar, sıfır bedenlere göre yatakta daha çok çaba sarf edip partnerini mutlu ediyor ve doyuma ulaştırıyor! 

Hani o pek çok dergide gördüğünüz birbirinden sıska modeller var ya… Boşuna onlara özenmeyin. Vücut hatları dolgun, balık eti kıvamındaki siz kadınlara iyi haberlerimiz var. Cinsel performans denince, vücut hatları kıvrımlı kadınların daha iyi seviştiği ortaya çıktı.

İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre dolgun fiziğe sahip olan kadınların daha iyi seviştiği belirlendi.

Sıska kadınların aksine biraz daha kilolu kadınların yataktaki performansının çok daha başarılı olduğunu söyleyen uzmanlar, bu kategoridekilerin sekse yatkın olduğunu belirtiyor.

Buna göre vücut hatları kıvrımlı kadınlar, sıfır bedenlere göre yatakta daha çok çaba sarfedip partnerini mutlu ediyor ve doyuma ulaştırıyor.

Eğlence dünyasına bakacak olursak aktris Scarlett Johansson ve Victoria Beckham arasında erkeklerin kimi tercih edeceğini tahmin etmemek mümkün değil. Tabii ki Scarlett! ‘Normal’ vücut ölçüleriyle sağlıklı görünen Johansson, bu haliyle baş döndürücü bir fiziğe sahip. Victoria’ya gelince, sıfır beden ölçüsüyle adeta bir iskeleti andırıyor, hastalıklı gibi bir görüntüsü var. Yatakta her an ‘kırılabilir’ endişesi yaratması an meselesi. (David Beckham kusura bakmasın!)

Sonuç olarak kızlar! Diyet yapmaktan vazgeçin, siz böyle de iyisiniz!

Araştırma sadece kadınlarla sınırlı değil. Erkek partnerler için de aynı şeyi söylemek mümkün.

Araştırmacılar aynı zamanda ince yapıdaki insanların uyurken diğerlerine göre daha fazla hareket ettiklerini ve dönüp durduklarını ortaya çıkardı.

 

Reklamlar

4 Yanıt

  1. Ne çok dolgun, nede sıska. İkiside iyi değildir bence. Normal olmak en iyisidir. Ama hepsindende iyisi böyle şeyleri kafaya takmamaktır. Sonra hasta olup psikoloji merkezine gidersiniz ona göre.. 🙂 🙂

  2. cinsel uyuma bağlı ama bende kadınım kadın kendine dıkkat etmelidir fazla kiloda zarar.çöp gibi olmak gerekmez ama fazlası da zarar her şeyin fazlası zarar.zaten her kes kendinin yatakda nasıl olduğunu biliyor oyüzden faza yorum gerkemez

  3. onlar kendilerini beğenmedikleri için sevişirken kendilerini kanıtlamak istiyolar o yüzden daha iyi sevişiyodur bende zayıfım ama gayet iyiyim yatakta

  4. your own with your own personality or

    whatever you choose to do with your blog.so, if you are just starting out, getting a wordpress blog up and running is a great way to go. internet traffic and its sources continue to fascinate today’s professionals. many site owners, newbies

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: