Mutlu bir cinsel yaşam için bazı özel tavsiyeler verelim.


Mutlu bir cinsel yaşam için bazı özel tavsiyeler verelim.

kadın sağlığı– Seksi Eğlenceli hale getirmek önemlidir. Kişilerin dilediğince özgür olması, fanteziler kurması, zevk aldığı şeyleri partnerine sunması, cinselliği ayrıcalıklı kılacak ve cinsel hayatı renklendirecektir.

 

– Uzmanlar sekste sıklığın önemli olmadığını söylüyor. Evli bir çiftin seks yapma aralıkları tamamen kişilere göre değişen bir durumdur.Hergün seks yapmak yerine bunu belirli aralıklarla yapmak daha tatmin edicir.Bu sürekli birlikteliklerde veya evliliklerde önerilir. Bu durum çiftin birbirini özlemesini sağlayacak ve cinsel birleşmeyi daha keyifli bir hale getirecektir.

 

– Çiflerin birbirlerine baştan çıkartmaya yönelik hamleler yapması önerilir.Çünkü dokonuşlar,bakışlar,sihirli sözçükler, vücudun birbirine dokunması ve kulağa hoş gelecek sözler bunların uygulanması çifleri hareketlendirecek ve cinsel birleşmeyi daha zevkli hale getirecektir.

– Çiflerin birbirlerinden, çekinmemesi aksine sami ve açık olması önerilir.Güzel bir cinsel yaşam için bu gereklidir.burda önemli olan kendini seks sırasında iyi ve rahat hisetmektir. Kişinin kendisini rahat ve güvende hisedmesi performansını daha da artıracaktır. Buda ancak karşılıklı konuşma ile olur. çiflerin birbirleriyle konuşmasıda gereklidir. Çünkü psikologlara göre partnerinizle yatakta doğru bir iletişim kurabilmek ilişkiniz açısından önemlidir.

 

– Sertleşme Sorunu kafanızda yarattığınız bir sorun” değildir Bunun tıbbi bir durumdan kaynaklandığı anlaşılmıştır. Tabiki sertleşmeye neden olan faktörler var. aşırı sitres, gerginlik, panik ,korku butün bunlar neden olarak gösterilebilir.Neticede bu olumsuzluklar cinsel hayatıda etkilemektedir. Bu gibi durumlarda piskoluglar daha sakin olunmasını önerirler. 

– Çift karşılıklı çekiciliğini yitirmiş olsa bile tekrar elde edebilir. Önemli olan bunu sorun haline getirmemektir.Birbirlerine destek olarak bu sorunun üstesinden gele bilirler.Uzmanlara göre çiftler birbirlerine karşı çekiciliklerini şu noktalarda kaybederler: Seks sırasında yetersiz olmaktan, seksle ilgili noktaları partnerleriyle konuşamazlarsa, seks hakkında hissettiklerini sözcüklerle ifade edemezlerse. Seks sırasında veya sonrasında partnerini yakın hissetmekle, birbirine dokunarak heyecanlanmayı beklemekle, fantezi ve arzularla ilgili suçluluk duymamakla olur.Neticede tensel uyum ve karşılıklı çekicilik tekrar elde edilebilir.

 

– Karşı tarafın nelerden çekindiğini veya nelerden hoşlandığını dikkate almak,rahatsız olduğu şeyleri yapmamak veya bunun kötü bir şey olmadığını belirtmek önemlidir . cinsellikte en önemli şey kendini güvende hisetmektir . çfler kendilerini güvende hisederlerse daha rahat hareket ederler.Buda seksin daha güzel geçmesinis sağlar.

 

– Uzmanlara göre cinsel birliktelik için ortam son derece önemlidir. Bunun içinde romantik bir ortamın yaratılması önerilir. Bulunduğunuz odanın loş ve sade olmasına özen gösterin.çünkü bu ortam beyinde uyarıcı bir etki yaratacaktır. sonraki adımda romantik bir akşam yemeği hazırlayın, yemek esnasında partnerinizin kulağına sevişmek istediğinizi söyleyin,ve kendinizi ortamın akışına bırakın.

 

-Cinsellikde herzamn aynı şeyi denemek çiflerin sıkılmasına neden olabilir.Uzmanlara göre bu gibi durumlarda farklı tercihlerin uygulanması önerilir. Partnerinizle hemen o anda ve bulunduğunuz yerde sevişin. salon, mutfak, banyo; nerede olduğunuz hiç önemli değil.Burda önemli olan özgür ve rahat olmanızdır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: